Kategori  Vurdering

Denne auktion er annulleret p.g.a. forkerte fotos

Varenummer: 1929400
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
PREBEN HORNUNG. Litografi 55/300. Komposition. Sign. i monogram. 49,5 x 39,5 cm

Auktionen afsluttes:  01-01-1990 00:00:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej