Kategori  Vurdering

Varenummer: 1455790
Hammerslagspris: DKK 525
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Oscar Matthiesen. Olie på lærred. Monogram signeret OM 1950. 65x50 cm. (75,5x60,5 cm.).

Auktionen afsluttes:  09-01-2009 14:43:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej

361516 08-01-2009 22:10:15 DKK 525
140730 06-01-2009 19:57:04 DKK 500