Kategori  Vurdering

Varenummer: 1537284
Hammerslagspris: DKK 725
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Preben Jørgensen. Olie på lærred. Danserinder, sign. monogram 1975, mål 41 x 33 cm.

Auktionen afsluttes:  03-04-2009 14:05:00
Showroom:  DK, Kolding, Trianglen