Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også

Varenummer: 1624521
Hammerslagspris: DKK 600
Vurdering: DKK 2.000
Startbud:
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Axel P. Jensen: Landskab med landevej og huse. Olie på lærred. Sign. Axel P. J. 63 x 84 cm. (81 x 103 cm.) AUKTION ANNULLERET

Auktionen afsluttes:  01-01-1990 00:00:00
Showroom: DK, Odense, Kratholmvej