Kategori  Vurdering

Varenummer: 1659222
Vurdering: DKK 3.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Svend Wiig Hansen. To emner i samme ramme: Figurkomposition, tusch på papir, sign. Svend Wiig Hansen, dat. Rome 1960, hver måler 25 x 36 cm. Let gulnet.

Auktionen afsluttes:  01-01-1990 00:00:00