Kategori  Vurdering

Varenummer: 1691352
Vurdering: DKK 3.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Johannes Wilhjelm. Parti med heste og person. Olie på lærred. Sign. J.W. 30, 60 x 83 cm(79 x 102 cm).

Auktionen afsluttes:  01-01-1990 00:00:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej