Kategori  Vurdering

Varenummer: 1735867
Vurdering: DKK 3.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
JOHANNES LARSEN Akvarel og pen på papir, gedde, usigneret. Betegnet: 1½ punds gedde fanget ved vexebogaard. 53 cm, 6. maj. 22 x 35 cm (30 x 43 cm). Bemærk: auktion forlænget pga manglende billede.

Auktionen afsluttes:  01-01-1990 00:00:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej