Kategori  Vurdering

Varenummer: 1811069
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Asger Jorn. Abstrakt komposition. Litografi. Usign.. 43 x 60 cm (62 x 82 cm).

Auktionen afsluttes:  01-01-1990 00:00:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej