Kategori  Vurdering

Varenummer: 1946264
Vurdering: DKK 4.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Jean-Baptiste-Édouard Detaille: En dragon. Utydeligt sign, dateret 1876. Akvarel på papir klæbet på pap. 42 x 35 cm. Uindrammet. Fremstår med rifter langs kanter, samt foldemærke.

Auktionen afsluttes:  01-01-1990 00:00:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej