Kategori  Vurdering

Varenummer: 1988771
Vurdering: DKK 4.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Otto Bache. Et åløb. Olie på lærred. Sign. to gange med monogram 1902. 29 x 45 (37 x 53).

Auktionen afsluttes:  01-01-1990 00:00:00
Showroom:  DK, Aarhus, Egå Havvej