Kategori  Vurdering

Varenummer: 2124961
Vurdering: DKK 5.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Johannes Herman Brandt. Parti fra Helligdomsklipperne fra Bornholm. Olie på lærred. Sign. I. H. B. 1921. Reparation. 58 x 83 ( 75 x 98) cm.

Auktionen afsluttes:  01-01-1990 00:00:00