Kategori  Vurdering

Varenummer: 2258470
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Osvald Rasmussen (Allan Karms). Vinterparti fra Nokken. Olie på lærred. Sign. Allan Karms. 59 x 79 cm (77 x 97 cm). Annulleret - ej Allan karms

Auktionen afsluttes:  01-01-1990 00:00:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej