Kategori  Vurdering

Varenummer: 2284588
Vurdering: DKK 3.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Christen Dalsgaard. Kvinde i egnsdragt ved vandpost, olie på dubleret lærred, sign. monogram CD samt dateret 89. 60 x 46 cm.

Auktionen afsluttes:  01-01-1990 00:00:00