Kategori  Vurdering

Varenummer: 2431469
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Bodil Kaalund. Religiøst motiv, olie på lærred. Usign. 75 x 96 cm.

Auktionen afsluttes:  01-01-1990 00:00:00