Kategori  Vurdering

Varenummer: 2619626
Vurdering:
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Carl Locher. Gårdparti fra ebberødgård. Olie på lærred. Sign. monogram samt betegnet og dateret på bagside i bly 1882. 24 x 32 (38 x 47) cm.

Auktionen afsluttes:  01-01-1990 00:00:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej