Kategori  Vurdering

Varenummer: 2627435
Vurdering: DKK 6.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Hans Nikolaj Hansen. Hestekære og personer på markvej. Olie på lærred. Sign. HNH. 43 x 65 ( 59 x 81 ) cm.

Auktionen afsluttes:  01-01-1990 00:00:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej