Kategori  Vurdering

Varenummer: 2790173
Vurdering: DKK 7.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Finn Sørensen født 1951. Abstrakt komposition, olie på lærred. Sign. dat. Finn S '05. 80x100

Auktionen afsluttes:  01-01-1990 00:00:00