Kategori  Vurdering

Varenummer: 2837831
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Jørgen Nash 1920 - 2004. Komposition. Akvarel på papir. Sign. og dateret 98. Lysmål 18 x 25 cm (32 x 39)

Auktionen afsluttes:  01-01-1990 00:00:00
Showroom:  DK, Aarhus, Egå Havvej