Kategori  Vurdering

Varenummer: 2844352
Vurdering: DKK 5.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Rasmus Christiansen 1863-1940. Heste ved et dyrskue. Olie på lærred. Sign. RxCHR-. 47 x 64 cm. (64 x 80)

Auktionen afsluttes:  01-01-1990 00:00:00