Kategori  Vurdering

Varenummer: 2861617
Vurdering: DKK 6.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Dankvart Dreyer (1816-1852) 'Efter tvekampen'. Olie på papir monteret på plade. Usigneret. 31 x 35 cm (39 x 43). Øverste venstre hjørne på papir mangler.

Auktionen afsluttes:  01-01-1990 00:00:00