Kategori  Vurdering

Div. kunstnere 1900-tallet (3)

Varenummer: 2125285
Hammerslagspris: DKK 450
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Div. kunstnere. Landskabspartier. Olie på lærred og plade. Alle sign. 27 x 21 cm (35 x 29), 19 x 26 cm (26 x 34) og 25 x 32 cm (35 x 42). (3)

Auktionen afsluttes:  07-02-2011 19:39:00
Showroom:  DK, Aarhus, Egå Havvej