Kategori  Vurdering

E. Gertz Interiör med kvinna

Varenummer: 3005912
Hammerslagspris: SEK 725
(DKK 560)
Vurdering: SEK < 1.000
(DKK < 1.000)
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
E. Gertz. Interiör med kvinna. Olja på duk. Bildmått: 65x75 cm. Signerad E Gertz.

Auktionen afsluttes:  03-06-2013 19:54:38
Showroom:  SE, Örebro, Aspholmen