Kategori  Vurdering

Edith Geert 1906-1983 (bus)

Varenummer: 1234324
Hammerslagspris: SEK 525
(DKK 405)
Vurdering: SEK 1.000
(DKK < 1.000)
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
EDITH GEERT. Olja på duk. Stilleben. Signerad Edith Seert. Inklusive ram 59 x 80 cm.

Auktionen afsluttes:  13-03-2008 20:14:00
Showroom:  SE, Helsingborg, Garnisonsgatan