Kategori  Vurdering

Edith Geert 1906-1983 cd - olie på lærred, den første halvdel af 1900 tallet

Varenummer: 1206165
Hammerslagspris: DKK 475
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Edith Geert 1906-1983 cd - olie på lærred, den første halvdel af 1900 tallet, signeret Edith Geert. Interiør. 70 x 80 ( 80 x 90 ).

Auktionen afsluttes:  12-02-2008 17:47:00
Showroom:  DK, Herning, Godsbanevej