Kategori  Vurdering

Einar Jessen 1907 - 1977 cd

Varenummer: 1327731
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Einar Jessen, 1907 - 1977 cd, Landskab, udført olie på lærred, sign. med pseudonym E. Birk 1923, mål: 84 x 120 cm.

Auktionen afsluttes:  01-01-1990 16:49:00
Showroom:  DK, Herning, Godsbanevej