Kategori  Vurdering

Einar Thorbjørn 1911-1985 og ubekendt maler 20.årh. cd (2)

Varenummer: 2601728
Hammerslagspris: DKK 525
Vurdering:
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Einar Thorbjørn og ubekendt maler. Skovparti og marine. Det ene sign. E. Thorbjørn. Største plademål: 17,5x16 cm.

Auktionen afsluttes:  08-05-2012 19:28:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej