Kategori  Vurdering

Ejnar Nielsen 1872-1956 cd

Varenummer: 1491201
Hammerslagspris: DKK 1.300
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Ejer Nielsen. Olie på plade. Komposition. Signeret med monogram. 40 x 32 cm.

Auktionen afsluttes:  11-02-2009 14:49:32
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej