Kategori  Vurdering

Eleonora Tscherning (1818-90)

Varenummer: 1631849
Hammerslagspris: DKK 1.050
Vurdering: DKK 2.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Eleonora Tscerning. Blomsterparti. Olie på lærred. Usign. 23 x 27 (27 x 32) cm. Fremstår i aldersrelateret stand, skader på lærred.

Auktionen afsluttes:  20-08-2009 14:36:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej