Kategori  Vurdering

Varenummer: 2959608
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Elisabeth Karlinsky 1904-1994. Par i blæsevejr, olie på lærred, sign. EK, 67 x 96 cm

Auktionen afsluttes:  01-01-1990 00:00:00