Kategori  Vurdering

Elisabeth Neckelmann cd. Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 2704664

Varenummer: 2691828
Hammerslagspris: DKK 600
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Elisabeth Neckelmann, 1884-1956: Landskabsparti fra Tisville. Olie på lærred. Sign. Elisabeth Neckelmann, Tisville. 55 x 73 cm.

Auktionen afsluttes:  22-08-2012 15:43:00