Kategori  Vurdering

Ella Heide 1871-?

Varenummer: 2489890
Hammerslagspris: DKK 850
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Ella Heide. Olie på lærred. Parti fra Gl. Skagen. Sign. E. heide og stedbetegnet Skagen. 35x51 cm.

Auktionen afsluttes:  23-01-2012 13:55:00
Showroom:  DK, Aalborg, Nibevej