Kategori  Vurdering

Ella Thalbitzer 1883-1952 cd. Blomster

Varenummer: 1192384
Hammerslagspris: DKK 500
Vurdering: DKK 1.500
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
ELLA THALBITZER. Olie på lærred. Opstilling med blomster. Signeret Ella Thalbitzer 1920. 20,5x28,5 cm. (26x34) cm.

Auktionen afsluttes:  02-02-2008 11:33:00
Showroom:  DK, Esbjerg, Oddesundvej