Kategori  Vurdering

Emason. Kopi efter P. S. Krøyer. Anna og Michael Ancher i den gamle have Cd

Varenummer: 2708887
Hammerslagspris: DKK 325
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Emason, 2000-tallet. Anna og Michael Ancher i den gamle have. Kopi efter P. S. Krøyer. Olie på lærred. Sign. Emason. 51 x 61 cm. (61 x 71) cm.

Auktionen afsluttes:  05-09-2012 19:24:00

1009474 31-08-2012 19:01:14 DKK 325
972039 29-08-2012 14:49:59 DKK 300