Kategori  Vurdering

Emiel Hansen 1878-1952 cd

Varenummer: 2327816
Hammerslagspris: DKK 700
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Emiel Hansen, olie på plade, interiør med kvinde og barn. Sign. Emiel Hansen. 46 x 59 (58 x 70) cm.
NB! tekst ændret.

Auktionen afsluttes:  24-08-2011 14:30:16
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej