Kategori  Vurdering

Emil Janus Weinreich -1975 cd

Varenummer: 1112094
Hammerslagspris: DKK 700
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
EMIL JANUS WEINREICH. Olie på lærred. Redningsbåd Skagen. Sign. 67 x 98 (77 x 108) cm.

Auktionen afsluttes:  23-10-2007 17:45:16
Showroom:  DK, Aarhus, Egå Havvej