Kategori  Vurdering

Emilie Mundt, olie på lærred, motiv fra Skagen

Varenummer: 4806811
Hammerslagspris: DKK 1.200
Vurdering: DKK < 1.000
Motiv fra Skagen af Emilie Mundt (1842-1922), olie på lærred, sign. 28,5x40,5 cm. (44,5x57 cm).

Auktionen afsluttes:  19-10-2017 14:31:56
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej