Kategori  Vurdering

Emmy Thornam 1852 - 1935. Tilskrevet

Varenummer: 2945431
Hammerslagspris: DKK 825
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Emmy Thornam 1852 - 1935. Opstilling/stilleben. Olie på lærred. Usign. Mål: 40 x 34 (47 x 41,5) cm.

Auktionen afsluttes:  08-05-2013 15:12:11
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej