Kategori  Vurdering

Erik Østerberg, Tre bymotiver, olie på lærred, gademotiver fra Dragør (3)(cd)

Varenummer: 4064622
Hammerslagspris: DKK 675
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Tre bymotiver, olie på lærred, gademotiver fra Dragør, Erik Østerberg født 1924, sign. E. Østerberg, 30x40 cm. (40x50) (3)(cd)

Auktionen afsluttes:  03-12-2015 18:34:00
Showroom:  DK, Roskilde, Store Hedevej