Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også

Varenummer: 4409930
Hammerslagspris:
Vurdering: DKK 40.000
Startbud: DKK 15.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Ernst Meyer 1797-1861. Italiensk bjerglandskab, i forgrunden dansescene. Usigneret. Olie på lærred. 82 x 123 cm. (110 x 142) cm. Fremstår med mindre afskalning i højre side. Lærred rentoileret.

Auktionen afsluttes:  01-01-1990 00:00:00
Showroom:  DK, Hørsholm, Vibe Alle