Kategori  Vurdering

Ernst Nilsson, olja på pannå

Varenummer: 3034150
Hammerslagspris: SEK 300
(DKK 232)
Vurdering: SEK < 1.000
(DKK < 1.000)
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Ernst Nilsson f. 1892-1937, olja på pannå, fruktstilleben, signerad Ernst Nilsson, ramad. Framstår med avslag på ram samt en repa.

Auktionen afsluttes:  24-06-2013 20:57:00
Showroom:  SE, Stockholm, Slakthusgatan

1153525 18-06-2013 17:13:42 SEK 300