Kategori  Vurdering

Ernst Syberg. Olie på lærred. Landskabsparti med mark, cd

Varenummer: 4041147
Hammerslagspris: DKK 525
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Landskabsparti med mark, af Ernst Syberg 1906-1981. Olie på lærred. Sign. Ernst Syberg. 47 x 67 cm. (47 x 67 cm.)

Auktionen afsluttes:  13-11-2015 18:10:00