Kategori  Vurdering

Eva Harriet Hansen født 1920 cd

Varenummer: 1349676
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
EVA HARRIET HANSEN. Olie på lærred. Opstilling med markblomster. Sign. H. Hansen. 70 x 60 (84 x 74) cm.

Auktionen afsluttes:  20-08-2008 13:18:00
Showroom:  DK, Aarhus, Egå Havvej

325794 15-08-2008 23:17:11 DKK 300