Kategori  Vurdering

Eva Stæhr-Nielsen for Saxbo. Vase i stentøj.

Varenummer: 4875009
Hammerslagspris: DKK 1.400
Vurdering: DKK 1.200
Eva Stæhr-Nielsen for Saxbo. Vase i stentøj med brun harepels glasur, sign. 'E.ST.N' og stemplet nr. '39' H. 10 cm.

Auktionen afsluttes:  03-01-2018 20:37:00
Showroom:  DK, Esbjerg, Oddesundvej