Kategori  Vurdering

Eyvind Olesen, f.1908 (bus) Denna auktion är annullerad - se nu vara #1475432

Varenummer: 1465784
Hammerslagspris: SEK 1.200
(DKK 927)
Vurdering: SEK 1.500
(DKK 1.158)
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Eyvind Olesen, f.1908 . Olja på duk signerad 69, kubistiska tuppar, komposition. 32x42cm.

Auktionen afsluttes:  15-01-2009 19:11:33
Showroom:  SE, Malmö, Baltzarsgatan