Kategori  Vurdering
Vis kun deLuxe-varer Vis kun varer i det valgte sprog
Vis også

Färglitografi, signerad och numrerad. Surrealistiskt motiv.

Varenummer: 4525573
Hammerslagspris: SEK 300
(DKK 234)
Vurdering: SEK < 1.000
(DKK < 1.000)
Startbud:
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Oidentifierad konstnär. Färglitografi. Surrealistiskt motiv med kvinna i profil. Otydligt signerad. Numrerad 6305/10000. Inramad. 40x29. (56x43.)

Auktionen afsluttes:  19-01-2017 19:59:00
Showroom:  SE, Malmö, Baltzarsgatan

1479020 19-01-2017 15:39:51 SEK 300