Kategori  Vurdering

Varenummer: 4823097
Vurdering: DKK 5.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Interiør med ung nøgen kvinde der ser sig selv i spejl, af Ferenc Gaal (1891-1956), olie på lærred, sign. og dat. Gaal F. 1928. 68 x 55 cm (93 x 80 cm).

Auktionen afsluttes:  01-01-1990 00:00:00