Kategori  Vurdering

Finn Mickelborg 1932-2007 cd

Varenummer: 1457339
Hammerslagspris: DKK 775
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Finn Mickelborg 1932-2007 cd Olie på lærred: Surreel komposition. Sign. "Mick" Uindrammet. 32 x 64 cm. (bemærk tekst og vurdering ændret)

Auktionen afsluttes:  23-12-2008 11:50:00
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej