Kategori  Vurdering

Folmer Bonnén 1885 - 1960 cd, tilskrevet

Varenummer: 1530601
Hammerslagspris: DKK 325
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Tilskrevet Folmer Bonnén. Sydlandsk haveparti. Sign med initialer samt utydelig dateret: FB - 40. Olie på lærred. 85 x 72 (94 x 81) cm.

Auktionen afsluttes:  08-04-2009 10:35:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej

156368 07-04-2009 19:16:38 DKK 325
524614 03-04-2009 22:20:16 DKK 300