Kategori  Vurdering

Fredrik Thorsén, född 1982

Varenummer: 1692049
Hammerslagspris: SEK 500
(DKK 386)
Vurdering: SEK 4.000
(DKK 3.089)
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
Fredrik Thorsén, född 1982. Olja på uppfodrad duk. Monogramsignerad, oramad, 40 x 25 cm.

Se konstnärsprofil...

Auktionen afsluttes:  29-10-2009 17:20:00
Showroom:  SE, Helsingborg, Garnisonsgatan

495031 27-10-2009 18:50:09 SEK 500