Kategori  Vurdering

Fritz Jacobsen født 1914 cd. Efterårs landskab

Varenummer: 1398931
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og 20% i salær.
FRITZ JACOBSEN . Olie på lærred. Efterårs landskab. Sign. Fritz Jacobsen. Mål 63x93 cm.
Bemærk ændret tekst!

Auktionen afsluttes:  01-01-1990 00:00:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej